Батериска ножица за кроење | НАЈК ПРОМ

Батериска ножица за кроење

Спецификации за ZANON ZM-25:

Тежина на ножица 890 грама
Максимален дијаметар на сечење 25мм
Со три батерии 16.8V
Тип на батерии LI-ION 2.5 Ah
Времетраење на една батерија 4 часа
Потребно време за полнење на батерија 1 час

Цена : 600€

Пријави се
Дознавај прв за секој
нов модел или промоција
Внеси го твојот е-маил и добивај известувања за секој нов попуст на артикли
ПРИЈАВИ СЕ
close-link