Бензински мотор OKAY 7КС | НАЈК ПРОМ

Бензински мотор OKAY 7КС

8,000.00 ден 7,500.00 ден

Eкономичен и ергономичен бензински мотор OKAY со моќност од 7 коњски сили.
Јака трансмисија
Филтер: Воздушен
Радалица: со кајла
Потрошувачка на гориво 400мл на 1 час

Пријави се
Дознавај прв за секој
нов модел или промоција
Внеси го твојот е-маил и добивај известувања за секој нов попуст на артикли
ПРИЈАВИ СЕ
close-link