FORMULA 125cc 4Т ( Бел ) | НАЈК ПРОМ

FORMULA 125cc 4Т ( Бел )

92,250.00 ден

Спецификации за модел FORMULA 125cc 4Т:


Мотор 4 тактен со воздушно ладење
-Зафатнина на цилиндер 125цм3
-Пневматици предни (120/60-13) -задни (130/60-13)
-Кочници предни и задни на дискови
-Капацитет на резервоар 5.5л
-Палење: Електрично на копче + опција на курбла ( електронска шалт табла ).
-Тежина на мотор 110кг
-Дозволена носивост 260кг
-Димензии 1840X680X1315
-Достапен во бела и црна боја.
Цена: 1500€

Пријави се
Дознавај прв за секој
нов модел или промоција
Внеси го твојот е-маил и добивај известувања за секој нов попуст на артикли
ПРИЈАВИ СЕ
close-link