Косачки Paksan | НАЈК ПРОМ

Косачки Paksan

Спецификации за Paksan косачки:

-Работна зафатнина 135цм/165цм
-Број на санови 2
-Број на ножеви 2×3
-Продуктивност 1.35 ha/h / 1.65 ha/h
-Кардански вртежи 540/мин
-Тежина 330кг / 380кг

Промотивна цена за косачка 135: 930€
Промотивна цена за косачка 165: 960€

ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !
+
ГРАТИС КАРДАН СО СЕКОЈА КУПЕНА КОСАЧКА !!!

Бесплатна достава низ цела територија на Македонија!!!

Пријави се
Дознавај прв за секој
нов модел или промоција
Внеси го твојот е-маил и добивај известувања за секој нов попуст на артикли
ПРИЈАВИ СЕ
close-link