MOTO CROSS X-PLORER 200cc | НАЈК ПРОМ

MOTO CROSS X-PLORER 200cc

92,250.00 ден

MOTOCROSS X-PLORER 200cc од најголемиот производител на моторцикли во светот SHINERAY, компанија која е рангирана според европските стандарди меѓу најдобрите производители за мотори. 
Моторите се наменети за секаков вид на терени, планински, полски, патнички кој поседуваат регулативни армортизери, дискови напред, лед светла, лед штопови, браници на рацете, електричен стартер + курбла. Секој дел од X-PLORER-C 200 е дизајниран да се соочи со најтешките патишта, и во градот и во селата. Неговиот силен мотор од 200cc развива голема моќ, кој го прави моќен и брз да се справи со најтешките патишта. Цена 1500€

Пријави се
Дознавај прв за секој
нов модел или промоција
Внеси го твојот е-маил и добивај известувања за секој нов попуст на артикли
ПРИЈАВИ СЕ
close-link