N1 50cc 4Т Црн | НАЈК ПРОМ

N1 50cc 4Т Црн

70,725.00 ден

Спецификации за модел N1 50cc 4Т:


Мотор 4 тактен EURO-4 со воздушно ладење
-Зафатнина на цилиндер 50цм3
-Пневматици предни (110/70-12) -задни (110/70-12)
-Кочници предни на дискови , задни на гуртни
-Капацитет на резервоар 5.5л
-Палење: Електрично на копче + опција на курбла ( електронска шалт табла ).
-Тежина на мотор 83кг
-Дозволена носивост 253кг
-Димензии 1765X670X1100
-Достапен во бела и црна боја.
Цена: 1150€